E-mail the co

kniha KOUZELNÁ VÝTVARKA

pestrá a hravá výtvarka

pro nejmenší děti

Děkuji za knihu. Moc se mi líbí, i mým kolegynim v MŠ. Určitě něco zkusím. Moc Vám za knihu děkuji, myslím že se všem bude líbit a pomůže všem jako inspirace pro práci s našimi nejmenšími. Ať se daří.
Jana Kosová

kreativní tvoření ze snadno dostupných materiálů

obsah:

V knize se objeví příspěvky Jany Kosové, Romany Vaďurové, Šárky Sochové-Landové, Daniely Sobotkové, Jany Eliášové, Michaely Tůmové, Aleny Holotové, Daniely Makovníkové.


vydejte se na cestu výtvarného dobrodružství

 • na 120 stranách s texty, návody a spoustou pobrázků
 • náměty jsou i s krátkými motivacemi na témata, která děti baví
 • vše vyzkoušeno s dětmi v praxi ve výtvarných kroužcích
 • tvoříme z přírodnin, textilu, papíru, barev a základního výtvarného materiálu
 • hrajeme si, zkoumáme a děláme výtvarné experimenty

užijte si tvoření společně s dětmi

specialita v knize:

 • výtvarné příspěvky odvážných účastnic online kurzu
 • tvořily v domácích podmínkách, kroužcích, školkách i dětských skupinách
 • realizovaly náměty z kurzu nebo přispěly svými vlastními
 • vznikly zajímavé kombinace a nové pohledy

 

Tvoření s nejmenšími mám ráda pro bezprostřednost a hravost. Vše, co děti při tvoření baví a osvědčilo se mi v praxi jsem vložila do knihy. V roce 2019 odstartoval první běh online kurzu Kouzelné výtvarky. Náměty vzniklé v tomto kurzu jsem zapracovala i do knihy.

cena tištěné knihy s poštovným:

 340,- Kč 

 


objednat e-knihu (formát pdf)

 200,- Kč 

 

Veľmi pekne ďakujem za inšpiratívne knihy, rýchle jednanie a skvelé dodanie. Knihy sú krásne a určite ich využijeme pri práci s deťmi nielen v domácom prostredí, ale aj v materskej škole.
Zuzana Barillová

PRO KOHO JE KNIHA ? 

 • pro výtvarné pedagogy, dětské skupiny, MŠ nebo rodiče
  nápady se hodí na výtvarku v kolektivu i pro domácí tvoření
 • vhodné i pro začátečníky neznalé pomůcek a materiálů
  směle zahoďte obavy, že nejste umělec, výtvarník nebo něco podobného
 • pro výtvarné nadšence a dobrodruhy
  možná chcete tvoření trochu okořenit a výtvarku udělat netradičně

Sepsáno a nafoceno  z námětů u praxe:

Tuhle výtvarku pro nejmenší jsem vytvořila speciálně pro vás: pedagogy, vedoucí dětských skupin a kreativní, akční rodiče...Jako příručku s tipy a triky z praxe a hlavně podporou všem, kdo pracují tvůrčím způsobem s dětmi. 

Jana Podzemná

Učitelka výtvarných volnočasových aktivit, autorka knihy Výtvarný inspiromat, výtvarnice, která neustále zkoupá zajímavé výtvarné kombinace  a postupy.

 

Nejprve bych chtěla vyzdvihnout Vaše příjemné jednání při i po nákupu knihy Kouzelná výtvarka. Tato kniha (Kouzelná výtvarka) je pro mě povedeným kouskem. Líbí se i celkové (obsahové) uspořádání knihy. Jako pedagog, výtvarník i jako matka 4-leté holčičky oceňuji úvodní kapitoly. V aktivitách/lekcích samotných je mi velmi příjemné, že píšete naladění na aktivitu, seznam pomůcek, postup a také tipy na obměny aktivity. Taktéž jako velký přínos knihy pro čtenářky a pedagogiku vnímám závěrečnou část, spolupráci s kolegyněmi s kurzu.  Hodnotím to jako obohacující pro všechny strany, navíc tím kniha nabízí další pohled, jiné přístupy k tvorbě. Pro svoji pedagogickou činnost samozřejmě hledám inspiraci, kde se dá. Internet je plný nápadů, ale vzít si do ruky knihu, kde je vše přehledně popsané s dostatečnou fotodokumentací, to je prostě k nezaplacení. Tato kniha může být/je dobrým pomocníkem při plánování výuky ale i při domácím tvoření.
Michaela Kokošková

JE OBSAH ONLINE KURZU A KNIHY STEJNÝ ?

 • Online kurz je více interaktivní, obsahuje videa, pdf a podpůrné materiály
  Ve videích povídám, ukazuji, mám tam náhledy děl z praxe, návody jsou velmi podrobně rozepsané. Lze si je vytisknout a použít dle vlastních potřeb.
 • Kniha je souhrn všeho podstatného pěkně pohromadě
  Navíc jsou tam příspěvky odvážných účastnic kurzu a některé náměty, které v kurzu nenajdete (sopky, krtci...)
 • Vždy se snažím přidat něco navíc a udělat jinak
  Kniha je klasické médium, které mám moc ráda. Online kurzy jsou moderní formou vzdělávání. Zvlášť, pokud se někdy nemůžeme setkávat nebo cestovat. Moje kurzy nemají vymezený start ani začátek. Můžete si je pustit, kdy potřebujete.

Knihu vydávám vlastním nákladem

cena tištěné knihy s poštovným:

340,- Kč 

 


objednat e-knihu (formát pdf)

 200,- Kč 

 

Dobrý den, vaše nová kniha je zase skvělá, přehledná, přináší plno nových nápadů na které se těším ( např. na nejbližším projektovém dnu na pizzu) a také vypadá velice pěkně. Přeju vám ať se vám daří a vaše knihy už doporučuji kolegyním z jiných mateřinek. A děkuji za podpis v knize!
Radka Kučerová
Pokaždé, když držím podobnou knihu v ruce, děkuji osudu, že jsem  se této éry dožila. Rovněž mě těší, že jsem stále aktivní a můžu tyto novinky využít při své práci, v každodenní praxi. Vám se skvěle podařilo podat velmi přijatelnou, názornou a srozumitelnou formou vaše myšlenky a nápady. Možná, že je to skvělé proto, že potřeba a nutnost tvořit z vás přirozeně vychází a že jste pochopila, že možná nejdůležitější je proces sám, než samotný výsledek... Doba ,,kovidová" není moc nakloněná výtvarným aktivitám ve školní družině uvnitř, protože díky nařízením vlády se aktivity  doporučují a přesouvají hlavně ven. Po dlouhé době sněží, a tak jsem se s dětmi přesunula do ,,ledové království" . Využila jsem zatím jen jednu techniku, kterou uvádíte v knize tisk z holící pěny...Když jsem se s ní tak cca před třemi roky seznámila, okamžitě mě nadchla...Možnost vytvořit si originální podklad je úžasné a vybízí to k dalším kombinacím..
Ilona Abrahámová
Moc děkuji za knihu, je úžasná. Děti si ji prohlížely se mnou a byly nadšené, už si vybíraly, co by chtěly vyrábět  Navíc budou mít i hezkou památku. Kniha je krásná obsahově i graficky - pobavily mě i kresby Vaší dcery. Líbí se mi  také příspěvky ostatních dam. Takže jedním slovem paráda
Daniela Sobotková
Děkuji moc za zaslání objednané knihy Kouzelná výtvarka a přístupu do on-line kurzu Výtvarka pro maláčky.  Knihu už jsem stačila prolistovat a jsem za ni moc ráda, neboť je plná tipů, inspirace a nápadů. Určitě ji využiju při práci s dětmi v MŠ. Kurz jsem ještě neshlédla, ale moc se už na něj těším.
Jana Žižková

objednat e-knihu (formát pdf)

 200,- Kč