tištěné knihy plné výtvarné inspirace z praxe

Mžnost objednat rovnou obě knihy společně za cenu 1 poštovného:

(nebo nejdříve zjistit více viz. odkazy níže)

Kouzelná výtvarka 280+ Výtvarný inspiromat 320+1 poštovné 60,-.

obě knihy koupíte zde:

 více o knihách 

Ukázala jsem Vaše knížky Kouzelná výtvarka a Inspiromat kolegyním a už se mi nevrátily. Prý objednej to znova - obě knížky a rovnou dvakrát, abych je zase měla:-)
Zdenka Ohnheiserová

kniha bude skladem od 3.8.2021

tiskne se 2. nezměněné vydání

Jaký je mezi knihami rozdíl?

  • KOUZELNÁ VÝTVARKA (120 stran)
    Kniha vhodná do začátku. I pro rodiče s malými dětmi a do školek. Zbaví vás nervozity ze srovnávání výtvarných děl, odhodí s humorem obavy, když se něco nedaří a povzbudí do vlastního odvážného zkoumání. Je plná pohádkového tvoření s postupy krok za krokem, seznamem dostupných pomůcek a materiálů. Spoustou fotodokumentace z praxe i příspěvky tvořivých účastnic.
  • VÝTVARNÝ INSPIROMAT (152 stran)
    Výtvarný inspiromat je nahuštěná kniha (152 stran) plná námětů na všechna roční období. Seznámite se s nejvděčnějšími výtvarnými technikami a triky od malování až po prostorové tvoření. Je vhodná i pro mladší školní děti a tvořivé osoby v ní naleznou inspiraci i pro sebe či starší děti. Je plná obrázků, skutečných děl od dětí. Také hojně užíváná ve školkách, školách, kroužcích, družinách.

kniha Výtvarný inspiromat

Pestrá výtvarka pro předškolní i mladší školní děti. 152 stran nabitých nápady podle ročních období. Obrázky a tipy z praxe.

Veľmi pekne ďakujem za inšpiratívne knihy, rýchle jednanie a skvelé dodanie. Knihy sú krásne a určite ich využijeme pri práci s deťmi nielen v domácom prostredí, ale aj v materskej škole.
Zuzana Barillová

kniha Kouzelná výtvarka

Pohádkové tvoření pro nejmenší. Skvělé tipy od autorky i dalších lektorek z praxe. Ideální pro dětské kluby, skupinky, individuální domácí tvorbu a MŠ. Různorodé materiály a experimenty.

Pokaždé, když držím podobnou knihu v ruce, děkuji osudu, že jsem  se této éry dožila. Rovněž mě těší, že jsem stále aktivní a můžu tyto novinky využít při své práci, v každodenní praxi. Vám se skvěle podařilo podat velmi přijatelnou, názornou a srozumitelnou formou vaše myšlenky a nápady. Možná, že je to skvělé proto, že potřeba a nutnost tvořit z vás přirozeně vychází a že jste pochopila, že možná nejdůležitější je proces sám, než samotný výsledek... Vyzkoušela jsem zatím jen jednu techniku, kterou uvádíte v knize: tisk z holící pěny...Když jsem se s ní tak cca před třemi roky seznámila, okamžitě mě nadchla...Možnost vytvořit si originální podklad je úžasné a vybízí to k dalším kombinacím.
Ilona Abrahamová
Děkuji moc za zaslání objednané knihy Kouzelná výtvarka a přístupu do on-line kurzu Výtvarka pro maláčky.  Knihu už jsem stačila prolistovat a jsem za ni moc ráda, neboť je plná tipů, inspirace a nápadů. Určitě ji využiju při práci s dětmi v MŠ. Kurz jsem ještě neshlédla, ale moc se už na něj těším.
Jana Žižková
Nejprve bych chtěla vyzdvihnout Vaše příjemné jednání při i po nákupu knihy Kouzelná výtvarka. Tato kniha (kouzelná výtvarka) je pro mě povedeným kouskem. Líbí se i celkové (obsahové) uspořádání knihy. Jako pedagog, výtvarník i jako matka 4-leté holčičky oceňuji úvodní kapitoly. V aktivitách/lekcích samotných je mi velmi příjemné, že píšete naladění na aktivitu, seznam pomůcek, postup a také tipy na obměny aktivity. Taktéž jako velký přínos knihy pro čtenářky a pedagogiku vnímám závěrečnou část, spolupráci s kolegyněmi s kurzu.  Hodnotím to jako obohacující pro všechny strany, navíc tím kniha nabízí další pohled, jiné přístupy k tvorbě. Pro svoji pedagogickou činnost samozřejmě hledám inspiraci, kde se dá. Internet je plný nápadů, ale vzít si do ruky knihu, kde je vše přehledně popsané s dostatečnou fotodokumentací, to je prostě k nezaplacení. Tato kniha může být/je dobrým pomocníkem při plánování výuky ale i při domácím tvoření.
Michaela Kokošková
Z vašich námětů čerpám při VV s prvňáčky a druháčky, ale i se staršími dětmi - učím na malotřídce. Moje dcera, začínající paní učitelka na venkovské mateřince, také využívá rady a typy pro práci s maláčky. Obě Vaši práci obdivujeme a moc Vám fandíme. Děkujeme a přejeme spoustu nápadů, hodně úspěchů a radosti a hlavně pevné zdraví.
Stáňa a Veronika Hvězdovy